قوانین و مقررات

زمان ثبت و پیگیری سفارش در فروشگاه اینترنتی شهر مته به شرح ذیل می باشد:

در صورت ثبت سفارشات داخل محدوده شهری تهران و ضرورت زمان از سوی مشتریان گرامی، سفارش در ساعات اولیه بعد از سفارش ارسال خواهد شد.

در صورت ثبت سفارش از تمام نقاط کشور تا ساعت 14 هر روز، سفارش همان روز از طریق مختلف ذکر شده در لینک ارسال کالا ارسال خواهد شد ولی در صورتی ک سفارش پس از این ساعت صورت پذیرد، روز بعد از سفارش ارسال صورت خواهد گرفت.

مشتریان محترم میتوانند سفارشات خود را با تماس و یا ارتباط در شبکه های مجازی از طریق کد رهگیری دریافتی به هنگام خرید، از متصدیان فروشگاه شهر مته پیگیری نمایند.

تمامی ارسال های صورت گرفته از شهر مته بیمه خواهند بود چرا که از هر طریقی ک در لینک ارسال سریع قید شده ارسال گیرد، مرکز حمل و نقل مسئولیت کالا را به عهده میگیرد. برای اطمینان بیشتر مشتریان تعهد اخلاقی فروشگاه شهر مته نیز کالا های ارسال شده را بدین معنی که با بسته بندی مناسب و به صورت کاملا سالم به دست مشتریان گرامی برسد بیمه می نماید.

از مشتریان عزیز تقاضا میشود در هنگام دریافت سفارشات خود، خصوصا سفارشات خارج از تهران، سلامت ظاهری بسته خود را بررسی نموده و سپس از اقدام به گشایش بسته نمایند و در صورت وجود هرگونه آسیب فیزیکی طی یک روز پس از دریافت محصول، مراتب را با مسئولین فروشگاه درمیان بگذارند.

ضمانت اصالت و کیفیت کالا:

تمامی محصولات فروشگاه اینترنتی شهرمته از برند های معتبر و با کیفیت و اصالت میباشد. از این رو فروشگاه کیفیت کلیه کالا های خریداری شده توسط مشتریان را تضمین نموده و در صورت وجود ایراد فنی تولید محصول بدون قید و شرط محصول را مرجوع خواهد نمود تا درصدد جبران برای ارائه محصول خدمت مشتریان برآید. نحوه بازگشت کالا ها بصورت کلی در لینک ضمانت بازگشت کالا توضیح داده شده است. با توجه به چنین تضمین کیفیت، خریدی آسوده خاطر توسط مشتریان گرامی انتظار خواهد رفت. بدیهی است که بعد از اولین خرید، مشتریان یک خرید امن و سریع و آسان را تجربه نموده و منجر به تداوم خرید مشتریان خواهد شد.