درباره شهر مته

فروشگاه اینترنتی شهر مته با تجربیات فراوان در بازار تهران (حسن آباد) در زمینه توزیع کلی و جزئی ابزارآلات تراش به تهران و کل ایران اعم از مته (برای سطوح مختلف نظیر فلزات نرم و سخت، چوب، دیوار و…)، گردبر (برای سطوح مختلف)، نوک های پیچ گوشتی در سایز ها و انواع مختلف، حدیده و قلاویز دستی و ماشینی و نیز سایر محصولات و متعلقات مربوطه به این صنعت در خدمت هموطنان و مشتریان گرامی می باشد.

لازم به ذکر است در این فروشگاه کلیه محصولات را با کیفیت بالا و نازلترین قیمت بدون واسطه از طریق واردات یا تولید برخی از کالا ها در داخل کشور به مشتریان عرضه می نماید.

در کلیه معاملات فروشگاه شهر مته حق با مشتری می باشد؛ چرا که این مهم تنها یکی از وظایف فروشگاه نسبت به تامین درخواست های مشتریان است.

در سایه اعتماد مشتریان، امکان برگشت کالا در صورت معیوب بودن بدون قید و شرط فراهم شده است تا خرید از فروشگاه شهر مته تسهیل و با اطمینان کامل انجام شود.

فروشگاه شهر مته علاوه بر کالا های نام برده شده، شرایط واردات و تامین مته و سایر کالاها در سایز های خاص و مخصوص به شرایط متفاوت کاربرد محصول را نیز فراهم نموده است و خود در راستای تامین درخواست های ارگانها و نهاد های دولتی و خصوصی موظف میداند.

ارتباط و مشاوره از طریق لینک تماس با ما

رضایت مشتریان، هدف و ضمانت کار ماست.